Citi pakalpojumi

GPS Navigācijas sistēma Tom-Tom

Lai ātrāk un vieglāk sasniegtu galamērķi, piedāvājam Jums iznomāt GPS navigāciju, kura darbojas 30 Eiropas valstu teritorijā.
Nomas maksa 5.00 EUR diennaktī. Ilgtermiņā- pēc vienošanās.

 

Aukstumkaste

Produktu ērtai uzglabāšanai piedāvājam pārnēsājamo ledusskapi, ko iespējams pieslēgt pie 12V automašīnas piepīpētāja sistēmas ligzdas. Maksimālā dzesēšanas temperatūra līdz 20°C no apkārtējās vides t°. Izmēri (cm): 39.5 x 42.5 x 25.5.
Nomas maksa 5.00 EUR diennaktī. Ilgtermiņā- pēc vienošanās.

 

Jumta transportkaste Mont Blanc 551 Aspen

Piedāvājam ietilpīgu un funkcionālu transportkasti, kas ir ērta lietošanai jebkurā gadalaikā. Piemērota slēpju pārvadāšanai. Kravnesība 50 kg, tilpums 370 l. Izmēri (cm) 35x56x223.
Nomas maksa 25.00 EUR diennaktī.

 

Velosipēdu turētājs Mont Blanc Barracuda

Aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvājam aprīkot mašīnu ar veloturētāju Mont Blanc Barracuda. Tas ir stabils un ļoti viegli lietojams velosipēdu turētājs, parastajiem vai kalnu velosipēdiem. Velosipēda riteņi tiek novietoti speciālā lietā profilā, kas velosipēdu droši notur vertikālā stāvoklī.
Pieejamo labās un kreisās puses veloturētāji.
Nomas maksa 20.00 EUR diennaktī.

 
 

Šofera pakalpojumi

Piedāvājam iznomāt auto ar vadītāju, kas nodrošinās Jums papildus komfortu. Maksa par šofera pakalpojumiem tiek aprēķināta papildus nomas dienas maksai. Šofera pakalpojumu cena ir 10 EUR stundā (08:00 - 18:00). Ja šofera pakalpojumi ir nepieciešami ilgāk par 8 stundām – tiek piemērots dienas tarifs - 100 EUR (maksimālais laiks 12 stundas 07:00 līdz 22:00) par katru papildus stundu jāmaksā 10 EUR. Iespējami arī transfēra pakalpojumi.

 

Par mums

FASTRENT ir auto noma, kas orientēta uz ātru, ērtu un kvalitatīvu auto nomas pakalpojumu sniegšanu mūsdienu steidzīgajā un strauji mainīgajā pasaulē.
Mēs ar prieku Jums palīdzēsim nokļūt īstajā laikā īstajā vietā!

Ilgtermiņa īres priekšrocības

  • Bez pirmās iemaksas
  • Bez izziņām par maksātspēju
  • Automašīnas izvēle no jau eksistējoša FASTRENT auto parka
  • Bez ilgtermiņa naudas ieguldījuma
  • Maiņas automašīnu pieejamība
  • Augsti kvalificēta apkalpošana, automašīnu serviss, papildus apdrošināšana
  • Elastīgi nosacījumi līguma pagarināšanai un automašīnas nomaiņai ilgtermiņa nomas līguma darbības periodā